U sulmua me shiringë bojë, Ralf Gjoni: Kam djegie...
Kandidati i LSI-së, për tu bërë deputet, Ralf Gjoni sapo doli nga dera e shtëpisë ditën e sotme për t'iu drejtuar Kuvendit, është sulmuar me bojë.

Një djale i ri po e priste tek dalja e pallatit dhe më pas e ka sulmuar duke i hedhur topa boje në fytyrë me shiringë

Gjoni konfirmon se një pjesë e mirë e bojës nuk hiqet nga lëkura dhe ka djegie brenda syve.

Gjoni shprehet se prita dukej qarte që ishte e porositur nga lart. /albeu.com/
Shtuar më 21/03/2019, ora 09:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori