U plagos në bark, humb jetën 21 vjeçari
Një 21 vjeçar është plagosur me armë zjarri mbrëmjen e sotme në Pukë.

Petrit Biba është dërguar menjëherë nga spitali i Pukës në atë të Shkodrës por fatkeqsisht ka ndërruar jetë.

Ngjarja ka ndodhurfshatin Kaftall, ndërsa ende nuk dihen motivet e ngjarjes.

Ndërkohë Policia dhe grupi hetimor ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes, dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 08/02/2019, ora 23:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori