U përfol si lideri më i gjatë, Rama qenka shkurtuar 4 centimetra
Kryeministri Edi Rama është një ndër politikanët më të gjatë në Shqipëri, plot 202 centimetra madje ai u përfol sikur ishte lideri më i gjatë.

Këtë fakt ai e quan një avantazh pasi herë pas here gjatë debatëve në studio apo në fushata elektorale nuk harron t'a përmendë qoftë edhe si batutë, shkruan albeu.com.

Vëllai i Edi Ramës, Olsi Rama, në një intervistë të kohëve më parë ka thënë se gjatë 7 viteve të fundit, Edi Rama është shkurtuar (kërrusur) katër centimetra.

Kjo si pasojë e lodhjes dhe qëndrimit gjithmonë mbi tryezën e punës. /albeu.com/
Shtuar më 23/06/2018, ora 23:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori