E FUNDIT/ Derbi mbyllet ne paqe, Atl Madrid dhe Reali ndajnë pikët (VIDEO)
U ngriti gishtin e mesit shqiptarëve, reagon Borchardt
Ambasadori i OSBE-së Bernd Borchardt ka reaguar duke kërkuar falje pas gjestit që bëri ndaj banoëve të Astirit, kryesisht gra, të cilave u ngriti gishtin e mesit.

“Do të doja t’u kërkoja sinqerisht ndjesë atyre që mund të kem fyer dje. Unë e respektoj të drejtën e shqiptarëve për të protestuar paqësisht”, ambasadori Borchardt.


Shtuar më 14/10/2019, ora 13:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori