U mbyt ditën e dielë në det, gjendet trupi i pajetë i 18-vjeçarit
foto ilustruse
Trupi i pajetë i 18-vjeçarit">18-vjeçarit nga Kruja, i cili u mbyt të dielën në zonën e Ranës së Hedhun në Shëngjin, u gjet mbrëmjen e sotme nga polumbarët.

I riu kishte shkuar së bashku me për të kaluar fundjavën në Shëngjin, kur ka humbur kontaktet dhe është mbytur në det.

Për gjetjen e trupit të tij, u angazhuan policia kufitare dhe palombarët e forcës Renea, ndërsa trupi i pajetë u gjet pasditen e sotme.

Shtuar më 26/06/2019, ora 22:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori