E FUNDIT/ Milani shpëton në fund mes dramës (VIDEO)
Haki Çako flet për herë të parë pas lirimit nga detyra
Ish-drejtori i policisë së Shtetit Haki Çako ka deklaruar për mediat se është njohur me vendimin e shkarkimit të tij, ndërsa nuk ka pranuar që të japë detaje nga takimi me ministrin Xhafaj.

Haki Çako u emërua në krye të Policisë në 15 prill 2015, ndërkohë që pritet të emërohet në një tjetër pozicion nga Xhafaj.

Ky i fundit teksa vlerësoi kontributin dhe përkushtimin e Çakos, theksoi se sfidat që e presin Policinë kërkojnë ritëm më të shpejtë. /albeu.com/
Shtuar më 08/01/2018, ora 12:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori