U largua nga "Për'puthen", Anës i ndodh e papritura në Instagram në 24 orë (FOTO LAJM)

Një nga konkurrentet më të njohura të Për’puthen Ana nuk është paraqitur në njw prej puntatave tw emisionit, pasi u largua papritur të premten.

Ky veprim i saj shkaktoi goxha bujë në rrjet dhe të gjithë filluan të aludojnë nëse ajo do rikthehet apo jo në emision.

Sakaq, një e papritur i ka ndodhur Instagramit të Anës këto 24 orë. Të nxitur nga kurioziteti, shumë persona kanë filluar ta ndjekin në këtë rrjet social, duke e bërë konkurrenten më të ndjekur të “Për’puthen”.

Ajo tashmë numëron 310 mijë ndjekës, duke lënë pas edhe Shqipe Hysenajn, e cila bëri bujë pas përjashtimit të saj nga emisioni dhe numëron 263 mijë ndjekës.

Kujtojmë se e gjitha filloi pas takimit të Fatjonit me Melisën, gjë që duket mos t’i ketë pëlqyer shumë Anës, e cila teksa komentonte takimin e tyre u shfaq me disa rezerva. Ajo madje tha edhe se Melisa shihet si “objek seksi” nga Fatjoni.

Ndër të tjera, ajo kishte shkruar edhe disa kritika për Fatjonin që do i lexonte live në emision, por për shkak të kohës televizive iu kërkua nga produksioni ta lexonte të hënën, pra dje.

Pas bujës që shkaktoi në rrjet me largimin e saj të papritur nga “Për’puthen” puntatën e të premtes dhe mungesën e saj, Ana u rikthye dje sërish në studio.

Ana shpjegoi se shkak i largimit të saj ishte bërë fakti që produksioni nuk i kishte dhënë kohë për të shprehur kritikat e saj ndaj Fatjonit, teksa faktin që i gjuajti me shuplakë tha se erdhi prej veprimeve të tij.
Shtuar më 25/11/2020, ora 08:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori