U kthye nga "kampi i ferrit", antiterrori merr në pytje Floresha Rashën
Antiterrori ka marrë në pyetje Floresha Rashen pas kthimit nga kampi Al Hol.

Rasha është pyetur në cilësinë e dëshmitares për mënyrën si ka ikur në Siri, për kampin Al Hol. Mësohet se në pyetje janë marrë edhe fëmijët në prani të psikologëve sipas ABC News.

Floresha Rasha u kthye më 27 tetor në Shqipëri bashkë me tre fëmijët e saj, Amar, Emel dhe Hatixhe Rasha.

Por ndryshe nga të tjerët dhe ndryshe nga si iku në 2013 në Siri, Floresha u kthye me karrocë me rrota për invalidët.
Shtuar më 24/11/2020, ora 09:16

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori