U kapën teksa kaluan ilegalisht kufirin, tre vajza mbyllen në karantinë
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se janë kapur tre vajza, shtetase të Kosovës duke kaluar ilegalisht kufirin nga territori i Shqipërisë për në Kosovë, afër vendit të quajtur foleja e Shqiponjave.

Rasti ka ndodhur më 1 prill në ora 23:00. Të dyshuarave i është bërë kontrolli mjekësor dhe pas procedurave janë dërguar në karantinë.
Shtuar më 03/04/2020, ora 12:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori