TRONDITËSE/ Lushnje, djali godet më sëpatë babain
U kap me kokainë në Itali, 36-vjeçari shqiptar në pranga
Një 36 vjeçar është vënë sot në pranga në Chieti të Italisë, pasi u kap me 85 gram kokainë. Shqiptari me iniciale C.L., dhe me banim në Pescara u arrestua në momentin e shkëmbimit të lëndës narkotike me një person tjetër.

momentin kur ata janë pikasur nga policia, ata kanë tentuar të fshehin në xhep lëndën narkotike.

Përveç kokainës, shqiptarit iu gjet edhe një thikë. Ndërkohë po punohet për t’u gjetur furnizuesi i drogës. /albeu.com/
Shtuar më 18/05/2019, ora 18:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori