U gjend i pajetë në rrugë, çfarë i ndodhi 44 vjeçarit në Durrës
Një 44 vjeçar u gjet i pajetë mesditën e sotme në Fermë Sukth, të Durrësit.

Viktima mësohet të jetë shtetasi E.K i cili nga veprimet e para hetimore dyshohet të jetë bërë shkak konsuimimi i lartë i alkoolit.

Nga kqyrja paraprake nuk janë konstatuar as shenja dhune.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e ngjarjes.


Shtuar më 10/03/2020, ora 15:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori