U ftua te Çani, Rama merr dhuratë një palë zare
I ftuar mbrëmjen e sotme në Zonë e Lirë, kryeministri ka marrë dhuratën e parë.

Gazetari dhe moderatori i emisionit Zonë e lirë, Arjan Çani, mbrëmjen e sotmei bëri një dhuratë simbolike: Një palë zare.

“Janë zarat e bixhozit janë në ngjyrën e Rilindjes. Në një janar mund ti hedhësh për qefin tënd”, i tha Çani-Ramës.

Nga data 1 Janar, me hyrjen në fuqi të nismës së qeverisë, do të ndalohet lojërat e fatit dhe basteve sportive në vend. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2018, ora 21:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori