E FUNDIT/ Digjet makina e drejtorit të Hipotekës
U ekzekutua në Theth, viktima ishte vëllai i ish-banorit të Big Brother
Ditën e sotme është vrarë në fshatin Grudë, biznesmeni Ferdinand Polia.

Informacionet paraprake tregojnë se viktima nuk njihej si njeri problematik dhe që prej 2010 kishte hapur një bujtinë në Theth dhe kujdesej për reklamimin e zonës tek turistët e huaj.

Polia rezulton të jetë vëllai ish-banorit të “Big Brother”, Pavlin Polia, i cili u bë i njohur për publikun shqiptar në vitin 2009, kur u fut në shtëpinë e famshme.

Ndërkohë akoma nuk janë zbardhur shkaqet e ngjarjes. /albeu.com/
Shtuar më 20/03/2019, ora 22:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori