U angazhua me PS-në, aktori i njohur bëhet drejtor
Ai u tërhoq nga Portokallia vetëm pak kohë më parë, ndërkohë që në zgjedhjet e kaluara u shfaqi angazhuar krah PS-së.

Dhe kjo se ka lënë pa gjë aktorin.

Pak ditë më parë u shkarkua nga detyra si drejtoreshë e teatrit të Kukullave, Monika Lubonja. Dhe drejtor i ri do të jetë pikërisht aktori Erion Isai.

Ky i fundit u angazhua me Partinë Socialiste edhe gjatë fushatës së fundit elektorale duke u shfaqur së bashku me Elisa Spiropalin gjatë takimeve në zonën e Ersekës. /albeu.com/
Shtuar më 30/04/2018, ora 23:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori