Tragjedi në SHBA, 7 fëmijë gjenden pajetë në shtëpi (FOTO LAJM)

Shtetet e Bashkuara të Amerikës janë tronditur nga një ngjarje e rëndë e ndodhur në shtetin e Maryland, ku policia ka raportuar se ka gjetur një burrë dhe shtatë fëmijë të pajetë në një shtëpi.

Sipas policisë, fëmijët kanë lidhje gjaku me njëri-tjetrin por ende nuk raportohet për shenja dhune. Mediet paraprake flasin për një helmim nga lënda e monoksidit të karbonit.

Për policinë lokale kjo ishte një ngjarje ekstremisht tragjike dhe momenti i zbulimit të trupave të pajetë ishte i fortë për oficerët .

Fëmijët i përkasin moshës nga 6-16 vjeç: Cameron Todd, 13, and Zycheim Todd, 7; and girls Tynijuiza Todd, 15; Tykira Todd, 12; Tybree Todd, 10; Tyania Todd, 9; and Tybria Todd, 6. /albeu.com/
Shtuar më 07/04/2015, ora 10:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori