Tronditet Durrësi, çifti i të moshuarve gjendet i masakruar
Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur pasditen sotme në qytetin e Durrësit.

Sipas informacioneve paraprake, një çift të moshuarish janë dhunuar në mënyrë makabre.

Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë Spitallë të Durrësit, ndërsa dyshohet se të moshuarve i janë futur persona të paidentifikuar në banesë për t’i vjedhur.

Ata janë gjetur të gjakosur dhe të masakruar, ndërsa janë transportuar menjëherë në spitalin e qytetit ku ndodhen në gjendje të rëndë.

Ndërkohë policia ka nisur hetimet për të zbuluar autorët. /albeu.com/
Shtuar më 04/03/2019, ora 20:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori