"Dua të vuash, nuk do të të vras direkt!", çfarë i thoshtë Rexhepi-Xhisielës gjatë torturës
Zbardhet pretenca e Prokurorisë së Krujës ndaj Rexhep Rrajës, djalit të deputetit socialist Rrahman Rraja, i cili u arrestua për dhunimin e vajzës Xhisiela Maloku.

pretencën e saj, Prokuroria ka evidentuar dëshminë që Xhisiela ka dhënë, duke treguar me detaje dhunën që ka përjetuar nga Rexhep Rraja.

Sipas dëshmisë së saj, djali i deputetit e ka përndjekur vazhdimisht dhe në datë 19 Korrik u takuan në një hotel në rrugën e Rinasit, pas disa telefonatave të njëpasnjëshme nga ana e Rexhep Rrajës.

pretencën e organit të akuzës, publikuar nga tv.Klan, thuhet se 24-vjeçari e kërcënoi me armë dhe i theu celularin.

Sipas Xhisielës, në dhomën e gjumit, ai e ka dhunuar dhe goditur me shkelme, ndërsa mësohet se i ka thënë: “Nuk do të të vras, do të të plagos…dua të vuash e jo të vdesësh direkt”.
Shtuar më 01/10/2018, ora 15:37

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori