E FUNDIT/ Shpërthim me tritol në një banesë në Kamëz
Tronditëse, dallga gjigante gati të përpijë anijen (VIDEO)

Jeta në det është tmerrësisht e vështirë dhe marinarët zakonisht bëjnë trajnime të shumta për t'u përballur me sfidat.

Në videon e mësipërme janë radhitur disa raste kur dallgët kanë kaluar disa metra lartësi ku duket sikur do t'a përpijnë anijen.

Për fat të mirë situata ka kaluar pa dëme duke shkaktuar vetëm frikë.

Për më tepër, ndiqni pamjet e sjella nga Albeu.com dhe uroni të mos gjendeni në situata të ngjashme! /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2018, ora 10:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori