Tronditëse, babai var vajzën 3-vjeçare dhe djalin 18-muajsh
Tronditet Franca. Një baba ka varur dy fëmijët e tij të mitur dhe më tej ka tentuar t'i japë fund jetës.

34-vjeçari u gjet nga policia në gjendje të përhumbur. Ai dyshohet se ka pirë një grusht ilaçesh për t'i dhënë fund jetës.

Fëmijët, vajza 3 vjeç dhe djali 18-muajsh">18-muajsh u gjetën të varur në litar nga policia.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Livron-sur-Drome, në jug të vendit. Shkaqet mbeten të panjohura. /albeu.com/
Shtuar më 17/11/2013, ora 11:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori