Tre ambasadorë "zbarkojnë" në zyrën e Bashës
Ambasadorja amerikane Yuri Kim, , ambasadori i BE-së Luigi Soreca si dhe ambasadori i Britanisë së Madhe Duncan Norman do të zhvillojnë ditën e sotme një takim me kryetarin e Partisë Demokratike Lulzim Bashën.

Takimi do të zhvillohet në orën 10 në selinë e blu, ndërkohë që bëhet me dije se do të diskutohet për Reformën Zgjedhore.

Ky takim, vjen vetëm një ditë pasi kryeministri Edi Rama dhe ambasadorëve të SHBA-së dhe BE-së në vendin tonë, zhvilluan në kryeministri.


Shtuar më 28/07/2020, ora 09:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori