Tragjike, burri vret gruan, nusen e djalit dhe më pas veten në Prishtinë (FOTO LAJM)

Një ngjarje e rendë ndodhi pak minuta më parë në lagjen "Dardania" në Prishtinë.

Nga të dhënat e para mësohet se një burrë ka vrarë bashkwshorten e tij, nusen e djalit dhe më pas veten në rrethana ende të paqarta.

Policia dhe prokuroria gjenden në vendin e ngjarjes për të sqaruar rrethanat e këtij krimi.

Nga informacionet e para në vendin e ngjarjes, dyshohet se nga arma e zjarrit janë vrarë tre persona.

Vdekjen e viktimave e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendngjarje.

Shtuar më 22/04/2019, ora 14:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori