Tragjedia pranë QSUT, Ariela u vra në sy të motrës dhe kushërirës?
21 vjecarja, studente e drejtësisë u vra ditën e sotme nga infermieri 23 vjecar, Aldosen i cili pas pesë plumbave që i ka zbrazur në trupin e Arielës, ka qëlluar edhe mbi veten e tij.

Kjo ngjarje tronditi sot kryeqytetin dhe mbarë opinion publik.

Por duket se Ariela Murati nuk ka qenë vetëm në momentin që ka ndodhur tragjedia.

Ajo sipas raportimeve, ishte e shoqëruar nga motra dhe kushërira e saj të cilat pasi kanë parë momentin e tmerrit, kanë ulëritur emrin e Arielit dhe kanë kërkuar që të thirret ambulanca.

Ndërkohë të gjithë kalimtarët e rastësishëm në rrugë janë përfshirë nga paniku kur kanë parë trupat e përgjakur në vendngjarje. /albeu.com/
Shtuar më 21/01/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori