Topi siguron godinën për partinë e re
Bamir Topi
Edhe pse është e papërcaktuar data e zyrtarizimit të partisë së re, mbështetësit e presidentit Topi po mendojnë për elemente të tjera, si emri, logoja dhe mënyra e drejtimit ndërsa duket se vendi i godinës është vendosur dhe do të jetë krah Institutit të të Përndjekurve Politikë, përballë Parlamentit.


Sipas Mapo-s është mbyllur kontrata me pronarët e godinës, ndërsa kanë filluar punimet për përshtatjen e dy kateve të sipërme të saj për zyrat e partisë së Topit. /albeu.com/

Shtuar më 04/04/2012, ora 12:19

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori