"Topi i Artë" shkon për Luka Modri? Çfarë ka pohuar kroati
Ylli i Real Madridit dhe Kroacisë, Luka Modric, nuk është i brengosur për Topin e Artë.

Këtë e ka pohuar vetë ai ku ka thënë se po kalon një vit të mrekullueshëm pavarësisht marrjes së Topit të Artë apo jo.

“Ndihem krenar që jam pjesë e kësaj gare për këtë çmim të madh”, ka thënë Modric.

Nëse ndodh, atëherë askush nuk do të jetë më i lumtur se unë, mirëpo nëse jo, atëherë asgjë nuk do të ndryshojë”.

“Viti im ka qenë i mrekullueshëm, kjo është e tëra”. /albeu.com/

Shtuar më 19/11/2018, ora 09:38
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori