Tom Doshit i ndalohet hyrja në SHBA, por Mark Zuckenberg mendon krejt ndryshe për të

Pëlqej
Departamenti Amerikan i Shtetit njoftoi disa javë më parë se kishte ndaluar hyrjen në territorin amerikandeputetit Tom Doshi dhe familjes së tij për shkak të përfshirjes në raste madhore korrupsioni.

Mirëpo, dikush tjetër në SHBA si Mark Zuckengerb duket se ka një mendim tjetër për Tom Doshin.

Facebook e ka verifikuar faqen e deputetit shqiptar duke branduar dhe dhënë prestigj asaj në raport me faqe të tjera.

Shenja "tick" në cep të faqes të Tom Doshit tregon se Facebook ka konfirmuar se i përket këtij të fundit duke i rritur dukshmërinë në neës feed njëkohësisht. /albeu.com/
Shtuar më 25/05/2018, ora 17:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori