I vihet tritoli një banese në Durrës
Tmerrohen banorët, dëbora e zezë sterrë mbulon gjithë vendin (VIDEO)
Një fenomen i frikshëm ka tmerruar njerëzit në Siberi.

Në vend se të zgjohen me një qytet zhytyr në bardhësi, natyra ka bërë punën e saj dhe ka derdhur nëpër qytet një borë të zezë sterrë.

Dëbora aspak e zakontë, sipas ekspertëve vjen si pasojë e ndotjes së madhe të shkaktuar nga minierat e qymyrgurit në vend ndaj edhe njerëzit e kanë konisderuar si një hakmarrje.

Edhe pse në rrjete sociale ka shpërthyer euforia, në fakt realiteti është i frikshëm dhe alarmues.

Ndërkohë njerëzit janë përpjekur të mos dalin nga shtëpitë. /albeu.com/
Shtuar më 19/02/2019, ora 10:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori