Tiranë, shkatërrohet rrjeti i shfrytëzimit të prostitucionit
Katër persona të akuzuar për veprën penale “shfrytëzim prostitucioni" janë arrestuar gjatë një operacioni të organizuar nga Policia e Tiranës gjatë ditës së sotme. Në pranga kanë rënë Fatmir Lizi, 38 vjeç, banues në Tiranë, i dënuar më parë për vrasje, Ardian Keçi, 41 vjeç, banues ne Shijak, i dënuar më parë për plagosje, Eljana Trushaj, 23 vjeç dhe Niva Kokolari (Dalipi), 25 vjeçe, të dyja me banim në Tiranë.
Shtuar më 14/03/2012, ora 13:21

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori