Tifozët iu turrën njëzëri "Rama ik", kështu u shfaq kryeministri në stadium (FOTO & VIDEO)
Edhe pak minuta na ndajnë nga ndeshja e shumëpritur ku kombëtarja jonë përballet me Francën.

stadium, ka mbërritur dhe kryeministri Edi Rama bashkë me djalin e tij Zaho dhe bashkëshorten Linda Rama.

Ndërkohë, të gjithë tifozët me drita ndezur kanë bërtitur "Rama Ik".


Tifozët iu turrën një zëri "Rama ik", kështu u shfaq kryeministri në stadium

Shtuar më 17/11/2019, ora 20:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori