“Ti nuk më meriton”, studentët i kthejnë përgjigjen me humor Ramës (VIDEO)
Mbrëmjen e djeshme Kryeministri ka publikuar një video që ka qarkulluar në rrjet ku në sfond dëgjohet kënda e Elita 5, "E di se do vish".

"Jo keq dhe kjo jo keq"-ka shkruar ai, teksa i fton sërish studentët në dialog.

Por mesa duket studentët nuk aknë ndenjtur duarkryq.

Ata kanë bërë një video montazh me këngën e këngën “Ti nuk më meriton”, të këngëtarit, Armend Rexhepagiçi duke i kthyer kështu përgjigje. /albeu.com/
Shtuar më 15/12/2018, ora 11:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori