"Ti dhe familja jote do të vdisni", gruaja e El Chapo-s kërcënohet me jetë (FOTO LAJM)

Gruaja bukuroshe e El Chapo pretendon se është kërcënuar me vdekje, pas luftës që ndodhi në Meksikë për djalin e lordit të drogës.

Fillimisht ai i arrestua nga policia, por me ndërhyrjen e bandës së tij, u bë i mundur lirimi i Ovidio Guzman Lopez.

Emma Coronel, partnerja e Joaquin Guzman, ndau mesazhin e rëndë ku shkruhej: “Ti dhe familja jote do të vdisni”.

Meksika u përgjak disa ditë më parë, pas përplasjes së policisë me bandat e drogës.Shtuar më 23/10/2019, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori