Thyhet akulli mes Ramës dhe Meidanit
Pas një ftohje të marrëdhënieve mes kryetarit të partisë Socialiste Edi Rama dhe ish-Presidenit Rexhep Meidani, ata janë parë gjatë ditës së shtunë duke pirë kafe në një nga baret e kryeqytetit. Pas mbarimit të procesit të zgjedhjeve për kreun e Tiranës, Rama dhe Meidani kanë biseduar përreth gjysëm orë ndërsa tryezës së tyre i është bashkuar edhe i sapozgjedhuri si kryetari i PS-së së Tiranës Saimir Tahiri. /albeu.com/
Shtuar më 04/03/2012, ora 08:50

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori