Thyejnë mentalitetin, gruaja dhe ish-gruaja e Ramës bëhen bashkë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Duket se pavarësisht të kaluarës, gruaja aktuale e Ramës, dhe ish gruaja e tij i kanë lënë pas mëritë dhe janë bashkuar sëbashku për të disatën herë.

Duket se shtysë për këtë ngjarje të habitshme zakonisht në Shqipëri, ka qenë dashuria e zonjave për pikturën.

Ky është pikërisht rasti i Delina Ficos dhe Linda Ramës.

Delina Fico dhe Edi Rama kanë qenë së bashku për një periudhë më shumë se gjashtë vjeçare, ndërsa bashkë nuk patën trashëgimtarë.

Me Lindën Rama ka disa vite martesë dhe nga kurorëzimi i martesës së tyre ka lindur dhe Zaho.

Kjo në fakt nuk është hera e parë që Linda Rama dhe Dalina Fico fotografohen bashkë.

Duket se ata janë shumë mike, pavarësisht faktit se njëra është gruaja dhe tjetra ish-gruaja e kryeministrit të Shqipërisë. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2018, ora 23:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori