Thumbi i Tahirit sërish për Ramën: Fajin e ka sistemi
Pëlqej
Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri i ftuar në zonë e Lirë, ka rrëfyer të gjithë diskutimet që kanë qendë në qendër të vëmëmndjes.

Ai u kthye në parlament këtë javë, ku shkoi për herë ta parë pas 6 muajve mungesë.

Në këtë intervistë Tahiri ka folur rreth hakmarrjes së tij, nëse ka përgatitur apo jo një të tillë.

Çani pyeti Tahiri se Rama ka të drejtë kur thotë që…? Ndërkohë që Tahiri u përgjigj se fajin e ka sistemi, dhe jo njeriu. /albeu.com/
Shtuar më 20/04/2018, ora 23:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori