Tha se Tahiri do dënohej me arrest shtëpie, ndryshon mendje Kryemadhi
Monika Kryemadhi e ftuar në News24, ka komentuar shkarkimin e Kryeprokurorit të Krimeve të Rënda, Besim Hajdarmataj dhe arrestimin e mundshëm të Tahirit.

Shkarkim i Hajrdamatajt?

Shkarkimi i Hajradamataj është i pa ligjshëm, pasi Arta Marku nuk ka asnjë të drejt që të shkarkoj dhe të emëroj prokurorë.

U bë me kompromis pas lëniesmandatit nga Tahiri. Është një vazhdimësi loje dhe çdo ditë e më shumë po bëhet flagrante.

A do arrestohet Tahirti si një qytetari i thjeshtë?

Kush do ta arrestojë. Prokurorët që kanë probleme me veten e tyre dhe nuk kanë një të shkuar të pastër.
Shtuar më 12/05/2018, ora 17:55

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori