Tërmeti zgjon Shqipërinë, ku ishte epiqendra
Një tërmet ka lëkundur vendin tonë para pak minutave.

Mësohet se epiqendra ishte në Detin Adriatik 11 kilometra në Veriperëndim të Durrësit dhe 36 kilometra nga Tirana. Thellësia e këtij tërmeti me magnitudë 3.5 të shkallë rihter ishte 30 kilometra.

Ndërkohë ESMC i ka konsideruar lëkundjet të shkallës 3.
Shtuar më 23/09/2020, ora 08:05

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori