Tërmeti shkund Jugun e Shqipërisë, ku ishte epiqendra (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një tërmet ka shkundur pak minuta më parë jugun e Shqipërisë.

Mësohet se tërmeti ka patur epiqendrën në fshatin Bolenë të Vlorës.

Gjithashtu lëkundjet janë ndjerë edhe në qytetet përreth.

Tërmeti ka qenë me magnitudë 3.1 dhe ka rënë në një thellësi prej 4 kilometra nën tokë.

Nuk ka të lënduar. /albeu.com/
Shtuar më 17/05/2018, ora 17:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori