Tërmeti shembi një pjesë, ditën e sotme është shembur një pjesë tjetër e Shkëmbit të Kavajës (VIDEO)
Vijojnë edhe sot të biejnë gurë nga zona e ShkëmbitKavajës.

Në videon e publikuar nga “Jeta Osh Qef” shihet momenti kur shembet një pjesë e tij dhe bien gurë nga lartësia në rrugë.

Banorët e zonës i ka kapur paniku dhe zonën e kanë rrethuar shtëllungat e tymit.

Shtuar më 22/09/2019, ora 21:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori