Tërmeti shëmb Shkëmbin e Kavajës (VIDEO)
Një tërmet i fuqishëm ka shkundur vendin tonë. Sipas raportimeve epiqendra ishte në Durrës dhe mësohet se tërmeti ishte 5.8 ballë.

Këto janë disa pamje nga Shkëmbi i Kavajë. /TCH/

Shtuar më 21/09/2019, ora 18:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori