Tërmeti lëkundi mbrëmë Shqipërinë, ku ishte epiqendra dhe sa i fortë
Një tërmet ka shkundur mbrëmjen e djeshme Shqipërinë.

Mësohet se lëkundja është ndjerë rreth orës 01:40 dhe EMSC raporton se tërmeti ka qenë me magnitudë 3.5 të shkallës Rihter, dhe thellësi fokale 5 km.

Deri më tani nuk ka raportime për persona të lënduar apo dëme materiale.

Shtuar më 18/04/2020, ora 08:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori