Tërmeti i fortë ndjehet edhe në Maqedoninë e Veriut


Pas Shqipërisë, sipas rrjetit EMSC, lëkundje ka pasur edhe në Maqedoni me magnitudë prej 4.5 shkallë.

Tërmeti i fuqishëm që ka rënë në Durrës është ndjerë shumë i fortë edhe në Tiranë.

Epiqendra ka qenë në Hamalle të Durrësit dhe magnituda ka qenë 5.4.
Shtuar më 28/01/2020, ora 21:45

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori