Tërmeti fut në panik spikeren në studion e lajmeve (VIDEO)
Gazetarja shqiptare është tmerruar në momentintërmeti i fuqishëm ka tronditur të gjithë Shqipërinë.

Siç shihet edhe në videon e mëposhtme, gazetarja Besmira Palushaj po jepte edicionin e lajmeve në “Ora News”, në momentin që i gjithë vendi u shkund.

Ajo shihet teksa përjeton tronditje dhe ngre sytë lart nga tavani. Pelushaj vijon të japë lajmet teksa studioja tronditet nga tërmeti.
Shtuar më 21/09/2019, ora 20:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori