TERMETI/ Dëmet nuk kanë fund në Durrës, kështu është katandisur kjo banesë (FOTO LAJM)

Lëkundjet e termetit kanë qenë shumë herë më të forta në qytetin e Durrësit.

Sic duket në pamjet e siguruara nga Albeu.com, muret e nje banesa janë plasaritur.

Dëshmitarët raportojnë se në Durrës është krijuar nëj situatë paniku dhe qytetarët kanë përjetuar moment tmerri.

Për momentin nuk raportohet për të lënduar.

Shtuar më 21/09/2019, ora 17:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori