Tërmetet zhvedosin qeverinë në Durrës
Pas tërmeteve të shumta që kanë shoqëruar vendin kryeministri Edi Rama, ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe prefektët e qarqeve janë zhvendosur në qytetin bregdetarDurrësi.

Durrësi ishte edhe zona më e nxehtë e tërmetit ku edhe janë regjistruar dëmtimet më të mëdha në banesa, fatmirësisht pa lëndime në njerëz apo viktima.
Shtuar më 22/09/2019, ora 14:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori