Tërmet në Tiranë, ndihet edhe në Maqedoni (FOTO LAJM)

Lëkundje tërmeti janë ndjerë pasditen e sotme në Tiranë.

Siç bëhet e ditur, lëkundja ka qenë e konsiderueshme dhe është ndjerë në të gjithë kryeqytetin dhe qytetet përreth.

Ende nuk dihet se ku ka qenë epiqendra e këtij tërmeti, i dyti brenda 24 orësh.

Shtuar më 19/09/2018, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori