Tërmet në Maqedoninë e Veriut, ja ku ishte epiqendra
Tërmet me intensitet prej 3.3 shkallë sipas Rihter është regjistruar mesditën e sotme në rajonin e Gostivarit.

Raportohet se epiqendra e tërmetit ishte 60 kilometra jug-perëndim të Shkupit, gjegjësisht me epiqendër Gostivar-Tetovë.

Dridhjet janë ndier edhe në rrethinën e Gostivarit, Kërçovës dhe Mavrovës.
Shtuar më 22/12/2020, ora 20:24

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori