E FUNDIT/ Dështon sërish pretenca për Shullazin dhe ushtarët e tij
Tërmet në Turqi
Pëlqej
Sapo ka ndodhur një tërmetTurqi i shkallës 4.0 ballë njoftojnë mediat turke, transmeton albeu.com.

Mësohet se tërmeti ka rënë në orën 23:17 në qytetin lindor Mugla.

Mediat turke ende nuk kanë dhënë detaje nëse ka pasur viktima nga tërmeti 4 ballësh.

Vlen të theksohet se ky është tërmet që vetëm para disa ditësh një tërmet 7 ballësh mori jetën e më shumë se 200 personave në Meksikë, ndërsa një tjetër tërmet i fuqishëm ka goditur Indonezinë ditën e sotme.
Shtuar më 21/09/2017, ora 22:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori