Tentuan të pë*dhunojnë dy të mitura, nuk kanë fund akuzat për shqiptarin dhe grekun
Pas akuzave se kishin përdhunuar një të mitur, të tjera fakte tronditëse dalin në dritë për 19-vjeçarin shqiptar Aleksandër Lucës dhe 23-vjeçarin grek Manolis Koukouras, të identifikuar si vrasësit e studentes Helen Topaloudi në Rodhos.

Sipas ANT1, dy ditë para vrasjes së studentes, thuhet se çuan me dhunë në shtëpi private dy të mitura, 17 vjeçare dhe u përpoqën t;i përdhunojnë.

Një prind, i cili i bindi dy vajzat për të denoncuar ka thënë se: “ Dy të rinjtë i hipën vajzat me dhunë në një makinë të zezë dhe i urdhëruan të mos bënin lëvizje.

mbrëmje u dhanë atyre për të konsumuar vodka, duke u thënë se do e pini për të përjetuar një mbrëmje të paharrueshme. Për fat të mirë, çuditërisht pasi bënë çfarë ata deshën i lanë të iknin." /albeu.com/
Shtuar më 22/01/2019, ora 17:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori