Tensione në Kavajë: Hapet dera e bashkisë, kryetari i ri hyn brenda
Kreu i ri i Bashksië Kavajë, Redjan Krali ka shkuar në zyrë pas betimit në Prefekturë. Nga ana tjetër në godina ka qenë e bllokuar nga simpatizantë të PD dhe kryetari në largim Isa Sakja.

Krali nuk ka mundur që të futej në zyrë dhe ka qenë Policia Bashkiake që ka hapur derën.


Shtuar më 30/07/2019, ora 16:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori