Temperaturat shënojnë rritje, si pritet të jetë moti nesër
E mërkura do të sjellë një rritje të lehtë të temperaturave në gjithë vendin.

Pjesa e parë e ditës do të ketë kthjellime dhe vranësira të pakta ndërkohë që pasditja do të shtojë vranësirat kryesisht në zonat malore.

Sipas MeteoAlb, temperaturat do të rriten në mëngjes dhe në mesditë luhatur vlerat nga 8°C deri në 27°C.

Era do fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 30 km/h nga

drejtimi veriperëndimor duke krijuar dallgëzimin 3 ballë.
Shtuar më 02/06/2020, ora 23:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori