Temperaturat mbeten të larta, si fillon kjo javë
Ditën e sotme Shqipëria pritet të shoqërohet me vranësira në disa qarqe të vendit.

Sipas Meteoalb temperaturat maksimale do të shënohen në vendet e ulëta 33°C, ndërsa ato minimale në në vendet malore: 17 °C.

Temperaturat

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 18 / 29°C

në vendet e ulëta: 19 / 33°C

në vendet malore: 17 / 30 °C
Shtuar më 18/05/2020, ora 08:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori